V článku najdete online kalkulačku pro výpočet konsolidace půjček. Konsolidací půjček využívá v Česku stále více lidí. V článku najdete také více informací o konsolidacích půjček.

V čem spočívá konsolidace půjček ?

Konsolidace půjček je určena pro lidi, kteří si dříve vzaly několik malých spotřebitelských půjček a musí tak měsíčně odesílat několik měsíčních splátek. Dnes by raději platily pouze jednu měsíční splátku a tak chtějí využít konsolidace půjček, která jim to umožné. Budete mít poté jen jednu velkou půjčku a také jen jednu měsíční splátku.

Bankovní i nebankovní sjednocení půjček

Konsolidace půjček poskytují v Česku jak banky tak nebankovní společnosti. Banky využívají hlavně lidé, kteří se ještě nedostaly do registru dlužníků. Banky jsou ale také docela přísné na bonitu klienta. A tak mnozí lidé musí využívat služeb nebankovních společností, které také nabízejí svoje nebakovní konsolidace půjček.

Co je třeba zadat do kalkulačky pro výpočet konsolidace půjček ?

Především je třeba si dohledat smlouvy o jednotlivých půjček, dále také různé výpisy a další potřebné materiály. Do kalkulačky musíte zadat výši měsíční splátky jednotlivých půjček. Musí se také zadat kolik ještě zbývá u jednotlivých spotřebitelských půjček doplatit do úplného zaplacení této půjčky. U kreditních karet a kontokorentu se musí kromě měsíční splátky zadat i výše úvěrového rámce. Na závěr se vybere délka splanosti.

Konsolidace půjček kalkulačka GE Money Bank online

Konsolidaci půjček si můžete spočítat online na kalkulačce od GE Money Bank. Kalkulačku najdete ZDE!