Konsolidace půjček bez registru je konsolidace půjček určená pro lidi, kteří mají nějaký záznam v registru dlužníků. Rozebereme si podrobněji konsolidace půjček bez prověřování registru dlužníků.

K čemu slouží konsolidace půjček ?

Konsolidace půjček jsou vhodné zejména pro lidi, kteří mají hodně spotřebitelských půjček, úvěrů či kreditních karet. Místo několika malých splátek několika společnostem budou po konsolidace platit pouze jednu splátku půjčky. Místo několika malých půjček budete mít tedy pouze jednu velkou půjčku. Díky tomu budete měsíčně platit výrazně méně než dosud. Konsolidace půjček nejde využít pro účelové úvěry (například hypotéka).

Konsolidace půjček bez prověřování registru

Konsolidace půjček bez registru jsou půjčky u kterých se společnosti vůbec nedívají do registru dlužníků. V registrech dlužníků je v Česku již přes 1 milion občanů, takže pro mnoho lidí to je lákavé. V registru jsou zapsaní lidé, kteří měly problémy se splácením svých předchozích půjček, úvěrů, hypoték či kreditních karet. Konsolidace půjček bez registru jsou tedy určeny pro lidi, kteří mají zápis v registru dlužníků. K výmazu z registru dojde až po dlouhých 3 letech, u bankovního registru dokonce až po 4 letech.

Konsolidace půjček bez registru od nebankovních společností

Konsolidace půjček bez registru poskytují v České republice výhradně nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti se specializují na více problémové klienty, takže jim nedělá problém poskytovat půjčky bez toho aniž by nahlížely do registrů dlužníků. Konsolidace půjček bez registru poskytují jak velké a zavedené nebankovní společnosti, tak malé nebankovní společnosti. Já bych doporučoval se raději vždy obracet na ty velké nebankovní společnosti. Jsou pod větším drobnohledem.

Konsolidujeme půjčky: návod

Nejprve je nutné si dohledat veškeré podklady k vašim půjčkám a úvěrům, které budete chtít konsolidovat. Je tedy nutné dohledat veškeré smlouvy a další potřebné materiály. Dále by jste si měly spočítat jak vysokou měsíční splátku budete chtít měsíčně splácet, podle toho se pak zvolí délka půjčky. Čím delší doba splácení, tím bude nižší splátka. Ale zase zaplatíte nebankovní společností více peňez na úrocích.