Americká hypotéka bez dokládání příjmů je druh americké hypotéku u které vůbec nemusíte prokazovat výši vašich přjmů ze zaměstnání či podnikání. Tyto americké hypotéky poskytují nebankovní společnosti.

K čemu se využívá americká hypotéka ?

Americká hypotéka se ve většině případů použí ke konsolidaci půjček (sjednocení půjček). Tedy že místo několik malých půjček, úvěrů a kreditních karet budete splácet pouze jednu velkou měsíční splátku. U americké hypotéky budete vždy ručit nemovitostí a díky tomu získáte velkou půjčku. Peníze z této hypotéky můžete použít na cokoliv, jelikož se jedná o neúčelovou půjčku.

Americká hypotéka bez dokládání příjmů: kdo je poskytuje ?

Americká hypotéka bez dokládání příjmů patří mezi typické nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti se nebojí půjčovat i lidem, kteří nechtějí prokazovat své příjmy. Často z důvodu, že žádné příjem nemají, nebo pobírají oficiálně jen část mzdy. Důvody mohou být ale různé. Někteřé nebankovní společnosti tedy nechtějí po lidech žádné potvrzení o výši jejich příjmů z práce či podnikání. Pro hodně lidí to je lákavé a proto si pak tyto americké hypotéky berou.

Jak vybírat nebankovní spolenčnost ?

Americká hypotéka bez dokládání příjmů patří mezi půjčky, které poskytují spíše menší nebankovní společnosti. Tady je velké riziko, že si vyberete nějakou nesolidní společnosti. Je tedy třeba být při vybírání nebankovní společnosti opravdu hodně opatrný. Na trhu působí spousta nesolidních a podvodných nebankovních společností. Věnujte dostatek času porovnání jednotlivých nabídek nebankovních společností.

Americká hypotéka bez dokládání příjmů: s čím je třeba počítat ?

Americká hypotéka bez dokládání příjmů nepatří mezi nějaké výhodné půjčky. Tato nebankovní bezúčelová hypotéka patří mezi dražší půjčky, ale nebankovní společnosti nebudou nikdy poskytovat nějaké levné půjčky. Levně si můžete půjčit pouze u bank. U této hypotéky je tedy počítat s vyšším ročním úrokem a jsou tam také celkově horší podmínky.